Články

HWPortal - řešení pro Váš dohled

Cloudový server HWPortal.cz představuje velmi zajímavou možnost pro zcela automatický sběr hodnot a řídících stavů s velmi snadno realizovatelným grafickým on-line sledováním a porovnáním všech současných i dlouhodobých měření během dnů, týdnů i měsíců, např. změn a výkyvů spotřeby, napětí, teploty, vlhkosti, osvětlení apod.

RS232 - KOMUNIKAČNÍ KANÁL, KTERÝ NECHCE DO DŮCHODU

I když je RS232 již pár let na ústupu, v některých produktech se stále používá. Vzniká tak otázka, jak tato zařízení smysluplně propojit s moderní IT infrastrukturou

Měření osvětlení a práce se získanými daty

Proč měřit úroveň osvětlení?
Měření množství světla není stále v oblasti automatizace úplně běžná věc a stále se využívá převážně jen ve speciálních aplikacích souvisejících řízením přisvětlení v oblasti pořizováním obrazových záznamů. V nově vznikající oblasti automatizace budov a zemědělství však začíná mít sledování úrovně světla stále důležitější roli. A také  sledování úrovně osvětlení lze vyřešit mnoho zdánlivě s tím nesouvisejících aplikací. Navíc lze i některé aplikace detekce, na první pohled se světlem nesouvisející, snadno s detekcí osvětlení vyřešit.

Vstupujeme do bytových domů, škol, racků a technologických místností.

 

Vytvoření, zprovoznění a elektronické řízení RFID vstupu do kanceláří, domů, bytů, škol, skladů apod. snad už ani nemůže být jednodušší. S řídicí jednotkou HWg SH4 je to skutečně velmi jednoduché.

Máte jistotu, že Vaše stroje opravdu pracují?

Jednoduchý a účinný monitoring chodu zařízení přes internet Vám zajistí HWg-PWR ve spojení s moderními elektroměry, které umožňují odečítat spotřebu na dálku a sledovat i okamžitou spotřebu připojených zařízení nebo celků. Úspora energie přitom není jediným benefitem technologie.

Jak vybrat teplotní čidlo

 

 Měření teploty po internetu je dnes běžnou záležitostí. Je to asi základní a většinou také první věc v chytré domácnosti, kanceláři nebo skladu, kterou nás napadne dálkově sledovat. Ale není teploměr jako teploměr.

Senzor 4-20mA 1W-UNI - měření hladiny (čehokoliv) v nádržích, septikách, silech.

 Chtěli bychom vám představit jeden, neprávem opomíjený, senzor. Jedná se o převodník 4-20mA na LAN či GSM.

Přehled modelů rodiny Poseidon2 s příklady praktického použití v oblasti monitoringu prostředí.

Oblíbené jednotky Poseidon2 z produkce HW group s.r.o. před nedávnou dobou získali s novým firmware celou řadu vylepšení. V první řadě byl celkově změněn design zařízení a vnitřně byla sjednocena struktura jednotek Poseidon2 a Damocles2.

To nejlepší ale teprve přijde, protože jednotky Poseidon2 nyní podporují HTTPS. Bezpečný přístup na webovou stránku Poseidona nikdy nebyl jednodužší. K bezpečnosti přispívá i rozšíření IP filtru.

Po virtuální datové dálnici právě přivážíme nové produkty HW group.

Nová generace osvědčených zařízení Damocles2. Robustní GSM teploměr v ekonomickém provedení Ares10. Dodávka energie při výpadku napájení UPS 12V.